Thierry Henry: Ribery to "Messi Bayernu"

Francuski napastnik Barcelony przestrzega swoich kolegów przed Franckiem Ribery z Bayernu Monachium. Koledzy z reprezentacji Francji staną naprzeciw siebie w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

- Nawet jeśli nie ma dużo miejsca potrafi stworzyć groźną sytuację. Z takimi umiejętnościami stanowi zagrożenie dla Barcelony, Manchesteru, Realu. Dla każdego przeciwnika - powiedział Henry po losowaniu. Bayern? Barcelona nie mogła trafić gorzej

Napastnik Barcelony stwierdził, że jego klubowi przyszło zmierzyć się z jedną z najsilniejszych drużyn w Europie. - Musimy uważać, bo mają w składzie kilku zawodników, którzy potrafią przeważyć szalę zwycięstwa, takich jak Miroslav Klose, Bastian Schweinsteiger czy Luca Toni - stwierdził.

Henry mimo wszystko jest zadowolony, że jego zespół nie trafił na żaden zespół angielski, które uważa za najtrdniejsze. - szczególnie nie chciałbym wpaść na mój były klub Arsenal. - dodał.

Pierwszy mecz między Bayernem a Barceloną zostanie rozegrany 8 kwietnia w Hiszpanii. Rewanż w Niemczech zaplanowano 14 kwietnia.

Rozlosowano 1/4 finału. Bayern z Barcą. Chelsea z Liverpoolem - czytaj tutaj ?

Więcej o: