Puchar Wiosny na Globusie

W piątek młodzi piłkarze ze szkół podstawowych i ich kibice mogą się spodziewać wielkich emocji. W hali na Globusie odbędzie się trzeci turniej o Puchar Wiosny.

Impreza organizowana przez Ognisko TKKF Omega, Szkołę Podstawową nr 52 i redakcję "Gazety Wyborczej" odbędzie się po raz trzeci. - Mamy już komplet zespołów - mówi Zbigniew Furman, prezes TKKF Omega. - Mogliśmy do turnieju przyjąć osiem zespołów, a o tym, kto zagra, decydowała kolejność zgłoszeń. Muszę powiedzieć, odzew był natychmiastowy, tuż po ukazaniu się informacji w "Gazecie" miałem komplet drużyn. Oczywiście zgłoszeń było wiele, wiele więcej, ale z przykrością musiałem odmówić. Obiecuję jednak, że niedługo będziemy organizowali kolejny turniej i te zespoły, które teraz nie zdołały się zakwalifikować, zagrają z pewnością w następnej imprezie.

W turnieju wystąpią następujące drużyny: SP 2, SP 7, SP 10, SP 30, SP 31, SP 32, SP 34 i 52. - Serdecznie wszystkich zapraszam, do spędzenia na sportowo tego dnia. Wprawdzie pierwszy dzień wiosny wypada w sobotę, ale my troszkę ją wyprzedzimy i mam nadzieję, że nikt nie będzie tego żałował. Zawody rozpoczynają się o godz. 9, a ich zakończenie przewidziano na godz. 14. Dla najlepszych zespołów i piłkarzy przewidziano puchary, dyplomy i wiele atrakcyjnych nagród.