Lato: UEFA nie przysłała żadnego listu!

?Żadnego listu ze szwajcarskiej siedziby Europejskiej Unii Futbolu nie otrzymałem, bo po prostu taki nie został napisany" - oświadczył prezes PZPN Grzegorz Lato odpowiadając na informacje "Dziennika" i Sport.pl

Czytaj też: Zabiorą nam Euro za korupcję

Sport.pl i środowy "Dziennik" napisał, że PZPN dostał od UEFA pismo, w którym europejska federacja domaga się wyjaśnień w sprawie afery korupcyjnej w polskim futbolu.

"W związku z publikacją na łamach "Dziennika" z dnia 4 marca 2009 r. pt. "UEFA pisze list do Laty", prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Lato oświadcza, że żadnego listu ze szwajcarskiej siedziby Europejskiej Unii Futbolu nie otrzymał, bo po prostu taki nie został napisany! Prawdziwy jest jedynie fakt, że departament sędziowski UEFA wysłał e-mailem zapytanie do wydziału sędziowskiego PZP dotyczące ogólnej sytuacji w środowisku polskich arbitrów piłkarskich w związku z od dawna prowadzonym śledztwem prokuratury odnośnie korupcji." - napisał na swojej stronie internetowej PZPN.

- Jesteśmy zaniepokojeni, że w związku z kryzysem w środowisku sędziowskim w polskiej lidze coraz mniej Polaków prowadzi mecze międzynarodowe - mówił William Gaillard Sport.pl w środę rano.

Co nowego w PZPN - nasz specjalny serwis  ?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.