Co musi się stać, żeby Stilić trafił do Celticu?

Semir Stilić jest na szczycie listy życzeń Celticu Glasgow. 22-letniego pomocnika obserwował jeden z trenerów mistrzów Szkocji Neil Lennon. - I dał mu świetne referencje - mówi szkocki dziennikarz

Ile znaczy Stilić dla Lecha - zobacz jego bramki na Z Czuba.tv ?

Zimą Stilić był na liście życzeń numerem dwa, za Szabolcsem Husztim z Hannoveru. Ale Węgier, którego kontrakt wygasał latem podpisał kontrakt z Zenitem St. Petersburg. Na jego miejsce Hannover sprowadził Jacka Krzynówka.

- Lech powiedział Celtikowi zimą, że Stilić nie jest na sprzedaż. Szkoci nie naciskali, bo Bośniak nie był im potrzebny od zaraz - tłumaczy szkocki dziennikarz.

Nie był potrzebny, bo Shunsuke Nakamura postanowił zostać przynajmniej do końca sezonu. Stilić miał być jego następcą. - Kontrakt Japończyka wygasa latem. Shunsuke zastanawia się, czy go przedłużyć. Ma dość podróży do Japonii do rodziny i na mecze towarzyskie - mówi Szkot.

Nakamura chciałby wrócić do Yokohamy Marinos, z której siedem lat temu przyjechał do Europy. Ale sponsorowana przez Nissana Yokohama, przez kryzys finansowy, nie ma pieniędzy na pensję piłkarza. - Jeśli nic się nie zmieni, Nakamura zostanie w Szkocji. A wtedy Celtic zrezygnuje ze Stilicia - kończy Szkot.

Stilić, Arboleda, Rengifo - gwiazdy Lecha chcą odejść ?