Ribery następcą Ronaldo w Manchesterze?

Spekulacji prasowych ciąg dalszy. Niedawno agent Francka Riberiego twierdził, że Francuz jest bliski dogadania się FC Barceloną. Jednak z jego ostatnich słów wynika, że pomocnik Bayernu Monachium miałby zastąpić Cristiano Ronaldo, o którego transferze do Realu Madryt mówi się już od dawna. Pewne jest jedno: w letnim oknie transferowym Ribery będzie rozchwytywany

Niemiecki tabloid: Ribery już w Barcelonie? ?

Tak naprawdę nie wiadomo już, ile prawdy jest w kolejnych prasowych doniesieniach. W swoim niedzielnym wydaniu niemiecki tabloid "Bild" podał, że Franck Ribery jest bliski wynegocjowania kontraktu z FC Barceloną.

- Jeżeli Franck zostawi Monachium, to tylko dla klubu takiego jak Barcelona, gdzie wszyscy zawodnicy są gwiazdami. Gra dla katalońskiej drużyny byłaby czymś fenomenalnym dla niego - powiedział nie tak dawno agent Riberiego.

W poniedziałek "Bild" podał następną transferową sensację w postaci kolejnej wypowiedzi agenta francuskiego zawodnika.

Tym razem twierdzi on, że po Riberiego może się sięgnąć wkrótce Sir Alex Ferguson. Wszystko za sprawą Cristiano Ronaldo, o którego przejściu do Realu Madryt mówi się już od dawna, a włodarze madryckiego klubu zapowiadają, że jest ono tylko kwestią czasu.

- Jeśli Manchester United sprzeda Ronaldo, to Ferguson będzie chciał wypełnić tę dziurę podpisując umowę z Riberim - miał powiedzieć agent Francuza.

Rewelacji niemieckiej prasy Alex Ferguson jeszcze nie skomentował.

Czy spekulacje tabloidów mają choć nieco pokrycia w rzeczywistości niewiadomo. Pewne jest jedno: obok Cristiano Ronaldo Franck Ribery może stać się najbardziej rozchwytywanym piłkarzem letniego okna transferowego.

Barcelona przegrywa dramatyczny mecz z Atletico - czytaj tutaj ?