Radosław Majewski: Superpropozycja z Legii by mnie rozbawiła

PRZEGLĄD PRASY. - Bardzo by mnie rozbawiła superpropozycja z Legii. Kiedyś wystarczyło, żeby się pofatygowali po mnie 15 km, ktoś jednak uznał, że jestem za słaby. Trudno - powiedział w wywiadzie dla dziennika ?Polska? pomocnik Polonii Warszawa Radosław Majewski.

">Kibice Legii bojkotują derby Warszawy ?

W piątek Polonia zagra z Legią w derbowym meczu, który wznowi rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy po zimowej przerwie.

W barwach Polonii wystąpi Radosław Majewski, który ironicznie reaguje na pytanie o jego ewentualny transfer do Legii.

- Superpropozycja z Legii? Bardzo by mnie rozbawiła, ponieważ kiedyś wystarczyło, żeby się pofatygowali po mnie 15 km. Ktoś jednak uznał, że jestem za słaby. Trudno.

Majewski ocenia również szanse swojej drużyny w starciu z Legią.

- Pewnie, że wygramy. Jesienią był remis, ale ze wskazaniem na nas. Teraz gramy na własnym stadionie i wygramy. Jesteśmy bardzo mocno zmotywowani. Słabym punktem Legii jest formacja defensywna. Są za to bardzo mocni w pomocy, ale mam nadzieję, że nie uda się im tego w piątek zaprezentować.

Rzeźniczak: Legia zawsze będzie faworytem derbów - wideo ?

Wokół derbów Warszawy panuje spore zamieszanie. Wydział Bezpieczeństwa PZPN nie wyraził zgody na przyjmowanie kibiców gości przez Polonię w rundzie wiosennej.

Mimo decyzji PZPN, który nie wyraził zgody na przyjmowanie kibiców gości przez Polonię w rundzie wiosennej, kibice Legii mogli kupić wejściówki na mecz. Władze Polonii zadecydowały, że bilety na trybunę główną (w cenie 100 zł) będą ogólnie dostępne.

Rocki: W lidze wszyscy "spinają" się na Legię | wideo

Jednak dla większego bezpieczeństwa działacze Polonii pozwolili swoim fanom pilnować wejść na stadion i wyłuskiwać z tłumu osoby "stwarzające zagrożenie". Mają oni wykluczyć z tłumu kibiców zagrażających bezpieczeństwu imprezy.

Derby Warszawy bez kibiców Legii, chociaż... - czytaj tutaj ?