Jose Mourinho krytykuje sędziego. Rewanż obejrzy z trybun?

- Jeśli sędzia na Old Trafford będzie nas chronił, tak jak chronił naszych rywali w pierwszym meczu, to jestem spokojny o awans - powiedział trener Interu Jose Mourinho po meczu z Manchesterem w 1/8 Ligi Mistrzów. UEFA rozważa karę dla Portugalczyka. Mecz rewanżowy może obejrzeć z trybun.

Jak Inter grał z Manchesterem? - relacja ?

- Przyjrzymy się pomeczowym wypowiedziom pana Mourinho - zapowiedział rzecznik europejskiej federacji. Jeśli UEFA udowodni, że trener Interu użył zbyt ostrych słów Portugalczyk może zostać ukarany nawet dyskwalifikacją. Mecz rewanżowy może oglądać z trybun. Magazyn LM: Real prawie za burtą, a Barca się cieszy

Po słabym meczu Interu i bezbramkowym remisie na San Saro Mourinho całą winę zrzucił na hiszpańskiego arbitra Luisa Medinę Cantalejo. - Mam nadzieję, że drugim spotkaniu sędzia będzie po naszej stronie... Nie chcę wchodzić w szczegóły takich decyzjom jak brak rzutu karnego po faulu na Adriano. Wszystkie sytuacje były oceniane przeciwko nam, każdy mały szczegół. Widzieliście ile rzutów wolnych mieli oni, a ile my. Za co my dostawaliśmy żółte kartki, a oni nie. Wydaje mi się, że proporcje były jasne - wyliczał Mourinho.

Alex Ferguson był zaskoczony wypowiedziami trenera Interu. - Naprawdę tak powiedział? Myślę, że widzieliśmy odważnego arbitra. Chyba to Jose miał na myśli. Chciał sędziego, który przyjedzie i będzie się bał. Moim zdaniem sędzia pracował bardzo dobrze - ocenił Ferguson.

Wszystko o Lidze Mistrzów - Wejdź na serwis ?

Więcej o: