Raul chce grać w Realu do 2011 roku

Napastnik Realu Madryt Raul Gonzales Blanco zapowiedział, że ma zamiar pozostać w tej drużynie do końca sezonu 2010/11. Później chciałby spróbować swoich sił w amerykańskiej Major League Soccer - donosi hiszpańska "Marca".

- To bardzo trudne, gdyż zawsze chcesz odejść, kiedy grasz na najwyższym poziomie - mówi Raul. Pół roku przed końcem sezonu 2010/11 piłkarz będzie chciał przeanalizować, czy jego dalsza gra w Madrycie będzie korzystna dla niego i dla klubu.

Po zakończeniu kariery w Realu Hiszpan chce przenieść się z rodziną do Stanów Zjednoczonych - Jako ciekawe doświadczenie - zarówno dla mnie jak i dla mojej rodziny - traktowałbym próbę gry w USA. Jeśli by do tego nie doszło, to oczywiste jest, że swoją karierę zakończę w Realu - wyznaje Raul.

Piłkarz nie wyklucza także możliwości pozostania trenerem pewnego dnia - Tak czy inaczej moja przyszłość na 90% będzie związana z futbolem i Realem - kończy kapitan "Królewskich", który w środowym meczu Ligi Mistrzów z Liverpoolem zapewne wybiegnie w podstawowej jedenastce.

O pogoni Realu za Barcą - czytaj tutaj ?