Wróciła Liga Mistrzów. Inter - Manchester 0:0

Po zimowej przerwie wznawia rozgrywki Liga Mistrzów W najciekawiej zapowiadających się spotkaniach Inter zremisował bezbramkowo na San Siro z Manchesterm United, a Barcelona zaledwie zremisowała z Lyonem 1:1.

Wszystkie wtorkowe bramki Ligi Mistrzów obejrzysz na Z czuba.tv ?

Atletico - Porto 2:2 (2:1) ?

Atletico dwukrotnie obejmowało prowadzenie w tym meczu, ale dwa gole zdobył fenomenalny Lisandro Lopez. Przed rewanżem w lepszej sytuacji jest Porto. Sergio Aguero znów nie zachwycił i został zmieniony w przerwie.

Lyon - Barcelona 1:1 (1:0) ?

Lyon szybko objął niespodziewane prowadzenie. Gola z rzutu wolnego zdobył niezawodny Juninho, Ale w drugiej połowie wyrównał Thierry Henry. Barcelona znów nie wygrała, ale Francuzi stracili gola i przed rewanżem są w trudnej sytuacji.

Arsenal - Roma 1:0 (1:0) ?

Arsenal skromnie pokonał Romę 1:0 po golu z rzutu karnego Robina Van Persie. Osłabiony brakiem Theo Walcotta okazał się lepszy i do Rzymu pojedzie po awans.

Inter - Manchester 0:0 (0:0) ?

Manchester bardzo chciał zdobyć gola ale Inter miał w tym meczu dużo szczęścia. Świetnie w bramce Interu spisywał się Cesar. Wayne Rooney wszedł dopiero na ostatni kwadrans i nie odmienił losów meczu.

Wraca Liga Mistrzów. Orgia bez goli - czytaj tutaj ?