LM: Beenhakker stawia na Manchester

Cristiano Ronaldo i Wayne Rooney sami mogą rozstrzygnąć o wyniku. Faworytem jest Manchester United - twierdzi selekcjoner reprezentacji przed meczem Ligi Mistrzów pomiędzy Interem i MU. Relacja na żywo w Sport.pl i Zczuba we wtorek od 20:30

W starciu dwóch tak zbliżonych poziomem zespołów o zwycięstwie decyduje jedna akcja, jeden błąd. Ibrahimović jest czołowym napastnikiem świata - uważa Leo Beenhakker. - To, że nie strzelił gola w fazie pucharowej LM, nie ma znaczenia, tak samo to, że Inter w ostatnich latach nie podbił Champions League. Teraz ma José Mourinho, który może odmienić tę drużynę.

Według selekcjonera reprezentacji Polski jednak faworytem pojedynku gigantów jest Manchester. - To Anglicy mają większą jakość. Cristiano Ronaldo i Wayne Rooney sami mogą rozstrzygnąć o wyniku.

A co o pojedynku Lyonu z Barceloną myśli trener Polaków? - Różnica jest większa i Hiszpanie powinni sobie bez problemu poradzić. A że nie wygrali dwóch ostatnich meczów w lidze? To ludzie, a nie maszyny, muszą mieć słabszy moment - uważa.

A co o Mourinho myśli trener Manchesteru? - czytaj tutaj ?