Zła passa koszykarzy trwa

Trzeciej porażki z rzędu doznali zawodnicy drugoligowego Inter Parts AZS UWM. W niedzielę przed własną publicznością nie sprostali drużynie Bonduelle Gniewkowo 72:85 (19:28, 11:22, 30:16, 12:19)

Olsztynianie w pierwszej połowie meczu razili nieskutecznością w ataku, popełniali także wiele niewymuszonych błędów. Nic więc dziwnego, że po dwóch kwartach przegrywali różnicą aż 20 pkt. Wprawdzie po przerwie rzucili się do odrabiania strat, ale wynik spotkania był już przesądzony. W następnej kolejce Inter Parts zagra w Warszawie z Legią.

Punkty dla Inter Parts: Panewski 8, Zalewski 6, Muszyński 11, Chudzik 20, Iwicki 14, oraz Andrusiewicz 5, Kacprzak 4, Bacławski 2, Rosiński 2, Janiewski, Konsek

Pozostałe wyniki 20. kolejki

Rosa-Sport Radom - Tur Bielsk Podlaski 60:59, ŻTS Nowy Dwór Gd. - Norgips Piaseczno 87:68, Księżak Łowicz - KPSW Astoria Bydgoszcz 76:96, SIDEn Toruń - OSSM Sopot 57:53