Eto'o chce iść do Milanu?

Kameruński napastnik Samuel Eto'o po wygaśnięciu kontraktu z Barceloną, za niespełna rok, chce przenieść się do Milanu. Przedstawiciel piłkarza oznajmił, że jest w stałym kontakcie z Włochami - donosi La Gazzetta dello Sport.

Włoska gazeta donosi, że tajemniczy agent piłkarza jakiś czas temu przebywał w Mediolanie i prowadził zakulisowe rozmowy w sprawie przenosin zawodnika do rossonerrich

Działacze Milanu nie chcą jednak rozdmuchiwać sprawy i prowadzić rozmów bezpośrednio z piłkarzem. Takie zachowanie karane jest bowiem przez FIFA, która zakazuje zawodnikom bezpośrednich rozmów z przyszłym klubem do czasu upłynięcia terminu obowiązującego kontraktu. Beckham porzuci miliony w Galaxy dla wielkiego futbolu w Milanie?

Sam Eto'o w Barcelonie zostać nie chce i dlatego nie złożył podpisu pod nową umową z Hiszpanami, którzy chcieliby go zatrzymać do końca 2010 roku - pisze dziennik.

Wiceprezes Milanu Adriano Gallianiego nie chce się śpieszyć. - Na dzień dzisiejszy mamy ważniejsze sprawy, ale nie ukrywam, że o sprawie Eto'o jeszcze pomyślimy.