Leo powie Feyenoordowi "tak"?

Feyenoord Rotterdam ogłosi dziś, jaką rolę będzie pełnił w klubie Leo Beenhakker - donosi portal Sportwereld.nl. Od czwartku trwają końcowe negocjacje w tej sprawie.

Konflikt Lato-Beenhakker-Feyenoord  ?

Obecny trener reprezentacji Polski ma pomagać Feyenoordowi do końca bieżącego sezonu i wpływać na kształt długookresowej polityki klubu. Dokładna interpretacja zakresu obowiązków jest wciąż przedmiotem dyskusji pomiędzy Beenhakkerem i holenderskim zespołem. Sprawą Feyenoordu Leo zaszkodził kadrze

Ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej Beenhakker nie dostał zgody na pełnienie dwóch formalnych funkcji. Według Sportwereld.nl związek odnosi się jednak inaczej do objęcia przez Holendra nieoficjalnego stanowiska. - W wolnym czasie może robić co chce - miał według portalu powiedzieć w tej sprawie prezes PZPN Grzegorz Lato.

- Jestem przekonany że jest to wypowiedź wyjęta z szerszego kontekstu - uważa dziennikarz Gazety Michał Szadkowski . Jeśli Feyenoord zdecyduje się na oficjalne ogłoszenie współpracy z Beenhakkerem należy się spodziewać ostrej reakcji ze strony PZPN-u - dodaje.

Wiadomo także, że Leo Beenhakker skontaktował się już z Mario Been'em, który po zakończeniu sezonu obejmie stanowisko szkoleniowca Feyenoordu. Obaj trenerzy rozmawiali na temat przyszłości pogrążonego w kryzysie zespołu.

Osuch musi przeprosić Beenhakkera - czytaj tutaj ?

Więcej o: