Trio Arsenalu na celowniku Barcelony

Cesc Fabregas, Emmanuel Adebayor i Robin van Persie - ta trójka graczy Arenalu znajduje się zdaniem brytyjskich mediów na czele listy życzeń Barcelony. Prasa spekuluje, że w przypadku odpadnięcia Arsenalu z Ligi Mistrzów trio Kanonierów może zmienić klub już w letnim oknie transferowym.

Real, Barca? Które kluby wydały najwięcej na transfery ?

Brytyjski dziennik "Guardian" informuje, że Barcelona wzięła na celownik "rdzeń Arsenalu", który ma zasilić kadrę katalońskiego klubu już latem.

Mowa o Cecsu Fabregasie, Emmanuelu Adabayorze i Robinie van Persim. Ostatni z wymienionych był już przedmiotem negocjacji pomiędzy klubami - Barcelona złożyła Arsenalowi zimą ofertę pieniężną i chciała "dorzucić" jeszcze Aleksandra Hleba, który do katalońskiego klubu trafił wcześniej właśnie wprost z ekipy Wengera.

Brytyjska gazeta niedzielna "News of a World" spekuluje, jakoby odpadnięcie Arsenalu z Ligi Mistrzów miało oznaczać sprzedanie trójki piłkarzy już w letnim oknie transferowym.

Coraz głośniej w Londynie o tęsknocie Fabregasa za Hiszpanią i Barceloną, której jest wychowankiem. Jakby przecząc transferowym plotkom, Arsenal wzmocnił się ostatnio pozyskując jedną z gwiazd Euro 2008 - Rosjanina Andrieja Arszawina.

Wenger wierzy w Arszawina - czytaj tutaj ?