W Legii trwa pasjonująca walka

- Patrzę na umiejętności a nie doświadczenia - mówi Jan Urban w rozmowie z Robertem Błońskim. W Legii Warszawa trwa pasjonująca rywalizacja o miejsce na prawej obronie między Descargą a Rzeźniczakiem oraz w środku pomocy między Borysiukiem a Jarzębowskim.

Grzelak w Legii, czyli osiem miesięcy przerwy ?

Jan Urban w rozmowie Robertem Błońskim opowiada o rywalizacji zawodników Legii, którzy chcą być podstawowymi zawodnikami. Chodzi zwłaszcza o walkę między Descargą i Rzeźniczakiem na prawej obronie oraz Borysiukiem i Jarzębowskim, którzy występują w środku pola.

- Jeszcze nie wiem, kto będzie grał. Nic nie jest przesądzone. To, że w sparingach Tomek grał mniej niż Ariel albo częściej występował w drużynie nazywanej "drugim składem", to przypadek. Naprawdę czysty przypadek, proszę mi wierzyć. Cieszy mnie ta rywalizacja, a "Jarza" wie, że nie będę patrzył na jego doświadczenie, wiek czy osiągnięcia. Patrzę na umiejętności i to, który może dać więcej drużynie. To samo jest na prawej obronie. Inaki przez całą jesień leczył uraz, ale kiedy zaczął normalnie trenować, forma szybko wzrosła. Pokazał, że nie jest przypadkowym zawodnikiem. Ale i Kuba zrobił postęp. Znam go, wiem, że łatwo nie odpuści. Miał udaną rundę, jest w reprezentacji. Mnie to tylko cieszy - mówi Urban

Więcej w wywiadzie Jana Urbana dla Sport.pl - czytaj tutaj ?