Wenger wierzy w Arszawina

Trener Arsenalu Londynu, Arsene Wenger liczy na to, że sprowadzony z Zenitu Sankt Petersburg Andriej Arszawin będzie "wpływową siłą", która pozwoli Arsenalowi na nowo wejść w obecny sezon Premier League.

Fowler w Australii ?

Po wielotygodniowych negocjacjach, transfer reprezentanta Rosji do Arsenalu doszedł w końcu do skutku. Teraz sztab szkoleniowy "Kanonierów" może skupić się na tym, co najważniejsze, czyli wkomponowaniu Arszawina do zespołu.

- Andriej Arszawin jest graczem, którego podziwiałem od dłuższego czasu - wyznaje Wenger. Jest bardzo wszechstronny, doświadczony i na pewno wniesie nową jakość do naszego składu. Zarówno w Zenicie, jak i w rosyjskiej reprezentacji był bardzo wpływową siłą w poprzednich sezonach - kończy Francuz.

Rosjanin, który zostanie zgłoszony do rozgrywek Ligi Mistrzów jest bardzo podekscytowany przejściem do angielskiego klubu. - Arsenal jest jednym z wiodących klubów piłkarskich na świecie, z grupą fantastycznych młodych zawodników i świetnym trenerem - mówi Arszawin. - Chcę uszczęśliwiać kibiców i pomóc temu wielkiemu klubowi w zdobywaniu trofeów. Jestem szczęśliwy będąc graczem Arsenalu, to zawsze było moim marzeniem.

Piłkarz, który będzie występować z numerem 23 na koszulce, zadebiutuje już w niedzielnym derby z Tottenhamem na White Hart Lane.

Więcej o transferze Arszawina -

">czytaj tutaj ?