Dudek chce wrócić do polskiej ligi

PRZEGLĄD PRASY. - Mam takie marzenie, by polski zespół ze mną w bramce awansował do Ligi Mistrzów- mówi w wywiadzie dla ?Przeglądu Sportowego? Jerzy Dudek.

Krzynówek: Jestem spragniony grania ?

Kontrakt Dudka z Realem kończy się w czerwcu. Polski bramkarz już teraz myśli o tym, gdzie będzie grał w kolejnym sezonie, ale przyznaje, że jeszcze nie dostał żadnej oferty. - Można tylko spekulować. Będę wolny i to na pierwszy rzut oka jest mój atut - mówi Dudek.

Zawodnik Realu zdaje sobie sprawę, że znalezienie nowego pracodawcy nie będzie takie łatwe. - Pamiętam, co było, gdy kończył się mój kontrakt w Liverpoolu. Wydawało się, że zasypią mnie oferty. I zasypały, ale żadna nie była taka konkretna jak ta Realu - mówi Dudek.

Bramkarz nie wyklucza powrotu do ligi polskiej. - Jestem sentymentalny Rozważam możliwość, by na ostatnie dwa lata kariery podzielić się swoimi doświadczeniami w polskim klubie. Na dzień dzisiejszy jeszcze raczej za wcześnie na powrót do Polski. - mówi i dodaje: - Mam takie marzenie, by polski zespół ze mną w bramce awansował do Ligi Mistrzów.

Piotr R. współpracował z "Fryzjerem" - czytaj tutaj ?