Krzynówek: Skończyła się moja gehenna

- Skończyła się moja wolfsburska gehenna, moje miesiące piekła, siedzenia na ławie bądź trybunach - powiedział Jacek Krzynówek, żegnając się z VFL Wolfsburg i złorzecząc na trenera

Krzynówek ma w Hannoverze pewne miejsce w składzie ?

- Skończyła się moja wolfsburska gehenna, moje miesiące piekła, siedzenia na ławie bądź trybunach. Mam nadzieję, że moje drogi z Magathem już nigdy się nie zejdą - powiedział 88-krotny reprezentant Polski. - Nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Gdyby nie Hannover, nie wiem, co by było? Oferta Legii była bardzo poważna i konkretna. Ja bym ją przyjął, nie wiem tylko czy Magath by mnie puścił za darmo. Jeśli tak, byłem gotowy wrócić do Polski już teraz i grać w Warszawie. Dziękuję wszystkim z Łazienkowskiej, którzy zrobili naprawdę dużo, by mnie pozyskać. Mam jednak nadzieję, że zrozumieją mój wybór. Pod względem sportowym i finansowym korzystniej dla mnie było zostać w Bundeslidze. Mam nadzieję, że moje drogi z Legią jeszcze się skrzyżują.

Wyścig z Hannoverem o Krzynówka przegrała Legia Warszawa, która bardzo liczyła na pozyskanie reprezentanta Polski. Zawodnik do tej pory rozegrał w Bundeslidze 153 mecze i zdobył 22 gole.

Czytaj komentarz na blogu Roberta Błońskiego ?

Więcej o: