Ferie z tenisem

Czy można grać w tenisa w zimie? Można, bo to już nie jest sport tylko na ciepłe dni. Korty są także w hali. I właśnie do hali zaprasza dzieci Lubelski Klub Tenisowy na ferie z tenisem.

W pierwszym tygodniu ferii od 2 do 6 lutego na uczniów szkół podstawowych i gimnazjów czekają dwa korty obiektu klubowego przy ul. Irydiona 3 na LSM.

- W czasie ferii zimowych nie wszyscy uczniowie wyjadą poza miasto, dlatego Lubelski Klub Tenisowy proponuje, aby wolny czas spędzili aktywnie grając w tenisa na naszych kortach - mówi Marek Kijek z LKT. - Zajęcia poprowadzi trener Rafał Czelej metodą Play and Stay. Metoda ta naukę gry w tenisa czyni łatwą i przyjemną. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, również rodziców. Od uczestników wymagamy tylko, aby mieli ze sobą strój i obuwie sportowe oraz wiele chęci do fajnej zabawy.

Można wziąć ze sobą rakietę, ale jeśli ktoś jej jeszcze nie ma, dostanie z klubu. Zajęcia są bezpłatne, będą odbywały się codziennie od godziny 9 do 12. A wszyscy, którym tenis się spodoba, mogą kontynuować naukę gry po feriach.