Dudek w Realu tylko do lata?

PRZEGLĄD PRASY - Jerzy Dudek opuści Real Madryt, jeśli po lipcowych wyborach prezesem klubu zostanie Florentino Perez - czytamy w "Super Expressie".

Czy Kuszczak stanie w bramce MU? >

Perez, który obiecał już kibicom sprowadzenie m.in. Cristiano Ronaldo, Cesca Fabregasa oraz Arsene'a Wengera, zamierza także pozbyć się kilku zbędnych - jego zdaniem - piłkarzy.

Jeśli Perez zostanie nowym prezesem, z Realem pożegnają się: Michel Salgado (34 l.), Fabio Cannavaro (36 l.), Javier Saviola (28 l.), Marcelo (21 l.), Royston Drenthe (22 l.), Javi Garcia (22 l.), Christoph Metzelder (29 l.) i Jerzy Dudek. - pisze "Super Express".

- Kontrakt z Polakiem nie zostanie przedłużony. Obecność Dudka w składzie blokuje rozwój młodego Jordiego Codiny - tak Perez argumentuje decyzję o rezygnacji z polskiego bramkarza.

Spekuluje się, że były reprezentant Polski może trafić do Getafe lub Boltonu. Jak na razie Dudek nie ma możliwości, by przekonać do siebie potencjalnych pracodawców. Nie dość, że regularnie przesiaduje na ławce, to na jednym z treningów doznał kontuzji, która wykluczyła go z zajęć na dwa tygodnie. - dodaje gazeta.

Więcej o Perezie - czytaj tutaj ?