SPORT W SKRÓCIE

Dominacja Skrzatów

TENIS. Po raz kolejny duet Konrad Fryze i Jan Malmon zwyciężył w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym WTK 5 Skrzatów w Warszawie. W finale radomianie pokonali Adama Czakańskiego i Maksa Kadaraucha (obaj WTS DeSki Warszawa) 6:1 6:2. Inna para Returnu Karol Sitkowski i Gabriel Koczorowski zajęła trzecie miejsce. W singlu Fryze uplasował się na drugim miejscu, a Malmon był trzeci.

Wyniki: gra podwójna - Konrad Fryze/Jan Malmon - Karol Sitkowski/Gabriel Koczorowski (obaj KT Return Radom) 9:2, finał: Fryze/Malmon - Adam Czakański/Max Kadarauch (obaj WTS DeSki Warszawa) 6:1, 6:2. Gra pojedyncza - Fryze - wolny los, Fryze - Stefan Ravensdale (NST Warszawa) 6:0, 6:1, Fryze - Oliwier Szymański (ST Tie-Break Warszawa) 6:1 6:4, półfinał: Fryze - Malmon 6:3, 6:1, finał: Fryze - Bartosz Klukowski (ST Tie-Break Warszawa) 1:6, 0:6.

Kadeci na obozie

SIATKÓWKA. Kadeci Radomskiego Centrum Siatkarskiego Czarni trenują od minionego poniedziałku na obozie przygotowawczym w Kielnarowej koło Rzeszowa. Treningi na zgrupowaniu są elementem przygotowań zespołu do rywalizacji w tzw. turnieju dodatkowym, który wyłoni reprezentantów województwa mazowieckiego w ćwierćfinałach mistrzostw Polski kadetów. Przypomnijmy: turniej organizowany jest dlatego, że zespoły z Mazowsza mają swoich przedstawicieli w SMS-ie Spała. W imprezie, która odbędzie się w połowie lutego, zagrają cztery drużyny: Czarni Radom, MOS WOLA Warszawa, Metro Warszawa i Pekpol Ostrołęka. Awans do dalszych gier uzyskają dwie najlepsze ekipy turnieju.