Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet: SPR Asseco BS Lublin - Ruch Chorzów, sobota, godz. 17.30, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - KSS PR Końskie, sobota, godz. 18, hala AWF w Białej Podlaskiej.

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - AZS AWF Kraków, sobota, godz. 19.45, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8.

II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - Wilanowia Warszawa, sobota, godz. 13, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8; Azoty II Puławy - Anilana Łódź, niedziela, godz. 11.30, hala MOSiR w Puławach.

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - AZS PWSZ Nysa, sobota, godz. 17, hala PZL przy ul. Fabrycznej w Świdniku.

II liga kobiet: Tomasovia - Jedynka Aleksandrów Łódzki sobota, godz. 17, hala OSiR przy al. Sportowej w Tomaszowie Lub.; Szóstka Biłgoraj - AZS AGH Wisła Kraków, sobota, godz. 17, hala ZSBiO przy ul. Cegielnianej w Biłgoraju; Szóstka Biłgoraj - Maraton Krzeszowice, niedziela, godz. 17, hala ZSBiO przy ul. Cegielnianej w Biłgoraju.

III liga kobiet - sobota: AZS UMCS TPS Lublin - Sobieski Lublin, godz. 12.

III liga mężczyzn - sobota: AZS AWF Biała Podl. - Cukrownik Lublin, godz. 15; Wolanka Wola Osowińska - AZS PL Lublin, godz. 18; Chemik Puławy - MKS Kraśnik, godz. 19; Agrotur Spiczyn - Avia II Świdnik, godz. 18; Granit Bychawa - GLKS Jabłoń, godz. 12.

KOSZYKÓWKA

I liga kobiet, dywizja B: AZS UMCS Lublin - Politechnika Warszawska, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków: sobota, godz. 9, sala Zespołu Szkół w Kocudzy.

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów: sobota, godz. 11, sala Zespołu Szkół w Kocudzy.

STRZELECTWO

Liga Wojewódzka LZSS w konkurencjach pistoletowych i karabinowych, piątek, godz. 16, sobota, godz. 8, niedziela, godz. 8, hala ZSO nr 5, ul. Rzeckiego 10 w Lublinie.

TENIS ZIEMNY

Otwarte mistrzostwa Lublina: sobota, godz. 14, korty przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

PIŁKA NOŻNA

Mecze towarzyskie: Motor Lublin - Avia Świdnik, piątek, godz. 13, boisko ze sztuczną nawierzchnią w Łęcznej, Stal Poniatowa - Unia Bełżyce, sobota, godz. 9, boisko ze sztuczną nawierzchnią w Puławach.