Efekt Kaki. Benzema wart 100 milionów?

Okrągła setka milionów to w ostatnich dniach bardzo popularna liczba. Prezes Lyon powiedział, że swojego najbardziej utalentowanego piłkarza Karima Benzemę nie sprzeda za mniej niż 100 milionów euro.

Milan potwierdza 200 milionów!  ?

Prezes Jean-Marie Aulas nie chce za żadne skarby puścić piłkarza do innego klubu, mimo że ten chętnie grałby już o najwyższe stawki, a we Francji są na to marne szanse.

- Nie rozmawiałem z żadnym klubem - powiedział Karim Djaziri, menedżer Benzemy. - Nie było pytań z Interu, Barcelony czy Manchesteru United. Musicie zapytać Aulasa o oferty, które może miał, a może nie miał - dodał przedstawiciel piłkarza.

- Karim zawsze mówił, że chce iść do klubu, który pozwoli mu wygrywać. Tak długo, jak będzie mowa o prestiżowym klubie, może iść gdziekolwiek - do Anglii, Włoch lub Hiszpanii - wyjaśnił Djaziri.

Benzema jest jednym z bardziej perspektywicznych francuskich piłkarzy młodego pokolenia. Ma 21 lat i w barwach Olimpique Lyon rozegrał już 89 ligowych meczów, w których zdobył 36 bramek. Pochodzący z Algierii zawodnik jest też reprezentantem zespołu narodowego Francji, dla którego strzelił 5 goli.

Być albo nie być Kaki w Milanie - czytaj tutaj ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.