Czy Boruc jest w stanie wrócić na szczyt?

Artur Boruc, który w ciągu ostatnich kilku sezonów zaskarbił sobie olbrzymią sympatię kibiców Celtiku, od jakiegoś czasu nie zachwyca formą na boisku i zachowaniem poza nim. To uruchomiło lawinę spekulacji. Czy to koniec dobrej współpracy Polaka ze szkockim klubem, czy może tylko tymczasowe kłopoty gwiazdy?

W niedawnym meczu Pucharu Szkocji z Dundee polski bramkarz minął się z piłką, co dało gola rywalom. Czy to dla niego krytyczny tydzień? O reakcjach W Szkocji komentator Sport.pl Michał Szadkowski pisze tutaj. ?

Pytanie jest tym bardziej zasadne, że trener Strachan nie jest zadowolony z postawy Polaka o czym przeczytasz tutaj. ?

Sam piłkarz swoje problemy na boisku tłumaczy problemami w życiu osobistym. - To było najtrudniejszych 12 miesięcy w moim życiu - twierdzi. Więcej o tym co powiedział brytyjskiej prasie dowiesz się tutaj ?

Czy jednak rzeczywiście ze strony menadżera Celtiku Borucowi cokolwiek grozi? "Trener Celticu Glasgow Gordon Strachan ulokował uczucia w Arturze Borucu. Sam go sobie upatrzył, stał się polski bramkarz jednym z jego pierwszych łupów transferowych, kosztował niewiele, a zrobił dla drużyny wiele, był bezdyskusyjnym menedżerskim sukcesem Szkota" - na swoim blogu wątpiąc pisze Rafał Stec o czym przeczytasz tutaj. ?

O tym czy Polak jest w stanie wrócić na szczyt dyskutują Michał Szadkowski, Rafał Stec i Michał Pol.

Czy Boruc jest w stanie wrócić na szczyt (wideo)

Więcej o: