Trzeciak o transferach: Legia zaczyna zakupy

Legia szuka wzmocnień. - Na oku mamy trzech piłkarzy z Afryki, którzy grają w reprezentacjach swoich krajów - mówi Mirosław Trzeciak, dyrektor sportowy klubu z Łazienkowskiej. - Chcielibyśmy też pozyskać Jacka Krzynówka.

Legia jako jedyny klub z czołówki, nie przejawia specjalnej aktywności na rynku transferowym. Od momentu pozyskania Tomasza Jarzębowskiego działacze z Łazienkowskiej częściej sprzedają, wypożyczają, a nawet oddają piłkarzy. Czy zaczną tez kupować? Mirosław Trzeciak uspokaja:

- Okres transferowy dopiero się zaczyna. Nawiązaliśmy zresztą wcześniej kontakty, o których się nie mówi. Prowadzimy rozmowy z kilkoma polskimi piłkarzami. Na obóz do Hiszpanii prawdopodobnie poleci z nami trzech piłkarzy z Afryki, reprezentanci swoich krajów, w tym król strzelców jednej z lig - mówi.

Być może do Legii trafi również Jacek Krzynówek, o czym mówił wcześniej jego menedżer  ? - Bardzo by się Legii przydał. Jacek chciałby u nas grać, zarobki to rzecz drugorzędna. Ale dopóki nie będzie miał zgody na odejście z Wolfsburga, nie ma o czym mówić. A Jacek zgody nie ma...

Więcej na temat transferowych planów Legii w rozmowie z Mirosławem Trzeciakiem  ?

Więcej o: