Menedżer Krzynówka: Były wstępne rozmowy z Legią

- Jacek jest zainteresowany grą w Polsce, ale tylko w największych klubach jak Legia lub Wisła - mówi Adam Mandziara, menedżer jednego z najlepszych polskich piłkarzy ostatnich lat.

Pozyskaniem piłkarza poważnie zainteresowana jest Legia Warszawa. Dyrektor sportowy klubu ze stolicy Mirosław Trzeciak powiedział, ze Krzynówek bardzo by się Legii przydał, jednak na razie brakuje zgody Wolfsburga na ten transfer.

Adam Mandziara, menedżer Jacka Krzynówka:

- Jacek jest zainteresowany grą w Polsce, ale tylko w największych klubach jak Legia lub Wisła. Potwierdzam, że niedawno były wstępne rozmowy z Legią, ale dopóki nie będzie oficjalnego zapytania lub oferty ze strony klubu do Wolfsburga, to nie ma o czym mówić. Jacek nie pójdzie przecież sam do trenera Magatha prosić o wcześniejsze rozwiązanie kontraktu, nie mając pewności, że oferta jest poważna. Inicjatywa musi wyjść ze strony Legii. Trener Magath jak dotąd wciąż nie chce puścić Jacka, by mieć pole manewru na lewej pomocy. Jeden zawodnik właśnie odszedł do Arminii Bielefeld, a klub gra jeszcze w Pucharze UEFA.