Przyrowski trafi do Tottenhamu?

PRZEGLĄD PRASY. Sebastian Przyrowski w Tottenhamie? To może być hitowy polski transfer tej zimy. Bramkarz Polonii Warszawa już jest w Londynie i czeka na podpisanie umowy - pisze dziennik "Polska".

Arszawin na celowniku Arsenalu ?

Do czasu sfinalizowania kontraktu żadna ze stron nie chce ujawniać żadnych informacji. - O tym wie tylko mój menedżer. Powiedziałem mu, by nie zawracał mi głowy drobnymi transferami, a dał znać jak naprawdę będzie coś poważnego. Jednak na razie nie ma nic konkretnego do zaproponowania - mówi Przyrowski. Dodał jednak, że transfer do angielskiej ligi byłby dobrym krokiem. - To najlepsze rozgrywki na świecie. A Tottenham to naprawdę dobry klub - stwierdził.

Równie tajemniczo o ewentualnym transferze mówi agent Przyrowskiego Przemysław Erdman. - Prowadzimy rozmowy z kilkoma dobrymi klubami z Europy. Czy z Tottenhamem? Tego nie mogę potwierdzić - mówi krótko. Jedyną konkretną ofertą dla Przyrowskiego była do tej pory propozycja austriackiego Salzburga. Polonia uznała jednak, że 650 tys. euro to za mało za bramkarza tej klasy.

Gdyby Polak trafił na White Hart Lane o miejsce w bramce rywalizowałby z Heurelho Gomesem. Brazylijczyk latem został kupiony z PSV za 9 mln euro, ale do tej pory zawodził.

Zdebel z rezerw trafił do Bayeru Leverkusen >

 

Z Czuba.tv: Przyrowski kontra Gomes ?