120 minut Dudki. Auxerre odpadło z Pucharu Francji

Dariusz Dudka rozegrał cały mecz w barwach Auxerre przeciwko Ajaccio w Pucharze Francji. Klub Polaka został wyeliminowany po rzutach karnych.

Bramka Smolarka w Pucharze Anglii

Dudka, będący w Auxerre rezerwowym, otrzymał szansę gry, pomimo iż ogłosił niedawno chęć zmiany klubu. Reprezentantem Polski zainteresowany jest FK Moskwa.

Wynik meczu otworzył w 26. minucie Benoit Pedretti. Dziewięć minut później wyrównał Cedric Uras.

W 84. minucie za czerwoną kartkę musiał zejść z boiska Julien Viale z Ajaccio. Po minucie składy obu drużyn się wyrównały, bowiem drugą żółtą kartkę zobaczył Kevin Lejeune.

W trakcie dogrywki żadnej ze stron nie udało się doprowadzić do rozstrzygnięcia i zwycięzca miał być wyłoniony podczas serii rzutów karnych. Te lepiej egzekwowali gracze Ajaccio i wygrali 3:2.