Stilić w Celtiku Glasgow?

PRZEGLĄD PRASY. Największa gwiazda Lecha Poznań - Semir Stilić trafił w orbitę zainteresowań Celtiku Glasgow. Bośniak jest ponoć zdecydowany przenieść się do Szkocji już w styczniu - czytamy w ?Super Expressie?.

Były piłkarz Udinese o rywalu Lecha: Szkoda, że jużzima ?

- To dla mnie wielki honor, że tak wielki klub jak Celtic zainteresował się moją osobą - mówi Stilić. Mówi się, że szkocki klub gotów jest wyłożyć na Bośniaka 2,5 miliona funtów.

- W Lechu zaistniałem, tu mnie docenili. Jednak jeśli mogę zmienić klub już teraz, to chciałbym z tego skorzystać. Przecież nie wiadomo, co będzie za pół roku, czy jeszcze wtedy Celtic będzie mnie chciał - powiedział Stilić.

Na transfer piłkarza naciska też jego agent - Miralem Jaganjać. - Jestem za tym, aby Semir zmienił klub w styczniu, nie wiem tylko, czy w Lechu myślą podobnie - powiedział. - Liczę, że Lech będzie wyrozumiały i znajdziejakieś rozwiązanie, by wszystkie strony były zadowolone - dodaje.

Odejście Stilicia w zimowym okienku transferowym byłoby dla Lecha sporym ciosem. Na wiosnę poznański klub będzie walczył z włoskim Udinese w Pucharze UEFA, jest liderem Ekstraklasy i każda zmiana w składzie, zwłaszcza na kluczowy pozycjach może wpłynąć niekorzystnie na wyniki drużyny.

Wyślij swoje zdjęcie na konkurs Siatkarskie Zdjęcie Roku 2008  ?