Inter Parts gra w hali 100-lecia

Ostatnia drużyna tabeli OSSM PZKosz Sopot będzie kolejnym rywalem Inter Parts AZS UWM w drugoligowych rozgrywkach. Rywale olsztyńskich koszykarzy w dziewięciu rozegranych meczach nie odnieśli żadnego zwycięstwa

- To drużyna złożona z młodych zawodników z roczników 1990-92, ale nie można zapominać, że to Szkoła Mistrzostwa Sportowego - mówi Tomasz Majchrowicz, szkoleniowiec Inter Parts AZS UWM. - To bardzo utalentowani gracze, których nie można lekceważyć. Aczkolwiek nie zakładamy innego wyniku jak zwycięstwo, z dwóch powodów. Nie mamy najlepszych humorów po ostatniej porażce w Olsztynie z Kutnem (87:100). Przegraliśmy tamten mecz na własne życzenie, prezentując się bardzo słabo w drugiej połowie. Teraz musimy wygrać i odzyskać pewność siebie.

W Trójmieście zabraknie centra Piotra Konska, który w ostatnim pojedynku podkręcił sobie staw skokowy. W dalszym ciągu trener olsztynian nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Rafała Kułakowskiego i Jarosława Andrusiewicza.

Początek spotkania w hali 100-lecia, gdzie swoje mecze na co dzień rozgrywa wielokrotny mistrz Polski Prokom Sopot - w niedzielę o godz. 16.30.

Spotkania 11. kolejki:

ŻTS Nowy Dwór Gd. - Księżak Łowicz, Rosa-Sport Radom - Legia Warszawa, SIDEn MMKS VIII LO Toruń - Tempcold AZS PW Warszawa, Norgips Piaseczno - UKS Łęczyce, AZS WSGK Kutno - Tur Bielsk Podlaski, KPSW Astoria Bydgoszcz - Bonduelle Gniewkowo, OSSM PZKosz Sopot - Inter Parts AZS UWM Olsztyn

II LIGA