Ramos nie wyklucza gry Dudka w Gran Derbi!

W wywiadzie dla dziennika As trener Realu Madryt Juande Ramos stwierdził, że nie zdecydował jeszcze, który z bramkarzy - Iker Casillas czy Jerzy Dudek - zagra w sobotnim meczu przeciwkoBarcelonie

Środa w Lidze Mistrzów ? Serwis LM: wyniki, tabele ?

Występ Dudka w środowym meczu Ligi Mistrzów przeciwko Zenitowi St. Petersburg był zaskoczeniem. Polak zagrał w LM pierwszy raz od ponad dwóch lat. Był to również debiut Dudka w barwach "królewskich" w tych rozgrywkach. W sobotę jego klub czeka najbardziej prestiżowy pojedynek w Primera Division - Gran Derbi na Camp Nou przeciw Barcelonie.

Po meczu z Zenitem (3:0 dla Realu, Dudek nie miał zbyt wiele do okazji do wykazania się) dziennikarz Asa spytał kto zagra w sobotę w bramce Realu. - Nie podjąłem jeszcze decyzji. Mam jeszcze dwa dni, nad kilkoma rzeczami musimy popracować - odpowiedział trener Ramos, czym zaskoczył hiszpańskie media, które poświęcają tematowi sporo miejsca.

- Iker to bardzo dobry bramkarz, jeden z najlepszych na świecie, może nawet najlepszy - chwali Ramos Casillasa, od razu jednak dodaje: - Ale Dudek to też światowa czołówka, z Zenitem miał co najmniej cztery świetne interwencje. Bramka to nie jest pozycja, na której potrzebujemy wzmocnień.

Dziennikarz "Marki" Paulo Polo uważa tymczasem, że postawienie na Dudka oznaczałoby dla Ramosa trenerskie samobójstwo i mówi wprost: Ramos nie jest tak głupi  ?

Zobacz bramki środowych meczów LM . Niestety interwencji Dudka nie mamy, ale oglądający mecz mówią z przekąsem, że Ramos widział ich więcej, niż w rzeczywistości ich było, a w całym zamieszaniu chodzi o zmobilizowanie Casillasa przed bardzo ważnym meczem.

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek ? - reklama

Więcej o: