Roger jednak opuści Legię?

PRZEGLĄD PRASY. - Mój menedżer od czwartku jest w Warszawie, ma spotkać się z działaczami Legii - zdradził w rozmowie z "Super Expressem" Roger. - O czym będą rozmawiać? Ja tam nie wiem... - uśmiecha się tajemniczo.

Lato załatwi Obraniaka dla reprezentacji ?

Już w najbliższych tygodniach Roger Guerreiro może opuścić warszawską Legię. W grę wchodzą dwa kierunki: francuski i portugalski. Brazylijski menedżer piłkarza, Marcelo Robalinho zdradził, że ma dla włodarzy klubu konkretne propozycje. - Z przedstawicielami Legii spotykam się w piątek rano - mówi Robalinho. - Teraz ruch jest po stronie Legii, ale możliwe, że do transferu dojdzie już w zimowym okienku transferowym - dodaje.

Jeśli tak, najprawdopodobniej Roger trafi do Francji albo Portugalii. A biorąc pod uwagę jego wartość rynkową (2 miliony euro) i cenę ewentualnego kontraktu z zawodnikiem na jego zakup pozwolić sobie mogą jedynie Porto, Benfica oraz Sporting. W grę wchodzi jeszcze Braga, do której Roger mógłby trafić nie na zasadzie uzupełnienia składu, ale jako gwiazda. Jeśli wygra opcja francuska pomocnik Legii wyjedzie do Paryża, do tamtejszego Paris-Saint-Germain.

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek ? - reklama

Więcej o: