Kibice o Borucu: Nienajwyższej klasy pajac

Artur Boruc to wciąż najszerzej komentowana postać w szkockich audycjach sportowych. Słuchacze, fani Celticu, mają bardzo skrajne opinie na temat polskiego bramkarza

Lepszy rozbrykany Boruc niż niepewny Fabiański?  ?

Ostatnio gromy spadały na Boruca za palenie i picie podczas pobytu w Polsce, ale kibice mieli mu za złe głównie brutalny wślizg w meczu ligowym przeciwko St. Mirren.

- Zachowanie Boruca na placu gry przypomina mi trochę innego pajaca stojącego między słupkami, Bruce'a Grobbelaara. Obaj to jakaś kpina, tyle że były nr 1 Liverpoolu to zawodnik najwyższej klasy - mówił jeden z kibiców.

Ktoś inny pyta: - Jakim cudem Borucowi uszło na sucho to, co zrobił Craigowi Dargo z St. Mirren? To była napaść! Czemu sędzia Willie Collum nie pokazał mu czerwonej kartki? To było niewiarygodne.

Golkiper znalazł jednak wśród słuchaczy również zdecydowanych obrońców.

- Mamy do czynienia z polowaniem na czarownice. Nic dziwnego, Boruc jest najlepszym bramkarzem w Szkocji. Bez wątpienia Celtic nie miał takiego od naprawdę długiego czasu.

Inny fan dodał: - Chciałbym odnieść się do słów, że Jock Stein (legendarny szkocki trener, prowadził m. in. reprezentację oraz dwukrotnie Celtic, w którym też grał - przyp. mk) na pewno pokazałby Borucowi drzwi. Na pewno, to chwaliłby Boruca jako klasowego zawodnika. Bo takim jest - zakończył.

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek ? - reklama

Więcej o: