Mistrz olimpijski będzie trenował piłkarzy Realu!

PRZEGLĄD PRASY: Usain Bolt, jamajski sprinter, trzykrotny mistrz olimpijski, nauczy szybko biegać piłkarzy Realu Madryt - donosi Dziennik. Dodatkowo, prezes ?Królewskich? obiecał, że za pięć zwycięstw z rzędu każdy z zawodników otrzyma 120 tys. euro premii.

Ekstraklasa: Wisła przegrała mistrzostwo jesieni ?

Prezes Realu Ramon Calderon robi co może, by odzyskać zaufanie fanów i skutecznie gonić "kosmicznie" grającą Barcelonę. Dla hiszpańskiego prezesa nadchodzą bowiem ciężkie czasy. Mówi się, że w kolejnych wyborach spore szanse na wygranie z nim ma Florentino Perez, twórca słynnej "galaktycznej" jedenastki Realu. Spokoju Calderonowi nie dają też dziennikarze, którzy zarzucają mu nieudolną politykę transferową oraz brak wspólnego języka z trenerem Berndem Schusterem.

Przerażony Calderon kombinuje więc jak uratować posadę. Stąd pomysł na współpracę z Boltem i ekstrapremie dla piłkarzy.

Najszybszy człowiek świata ma szybko wyprowadzić Królewskich z kryzysu. Ma nauczyć ich lepszej koordynacji ruchowej i pomóc im w zbudowaniu szybkości i wytrzymałości. Tu jednak rodzi się pytanie po co piłkarzom Realu trening szybkościowy, który nie wpłynie na ich grę w defensywie? A to właśnie ta formacja kompromituje się w co drugim spotkaniu...

Ojciec Artura Boruca: Szatan opętał brukowce  ?

Więcej o: