Real Madryt nie kupi Diego Milito. "Nie oddam go nawet za 50 milionów"

Prezes FC Genoa Enrico Preziosi: - Nie chcę nawet słyszeć o sprzedaniu Milito. natrudziliśmy się, żeby go zdobyć, gra dla nas wspaniale, nie oddałbym go nawet za 40 czy 50 milionów. To dla mnie zawodnik bezcenny - cytuje ?La Gazzetta dello Sport"

- Pertraktacje z Realem zostały zerwane - stwierdza kategorycznie Preziosi. "Gazzetta" donosi, że na tak wyraziste wypowiedzi wpłynął przegrany mecz Genui z Juventusem w Turynie. Klub Preziosiego poległ aż 1:4. - Ten mecz bardzo mi się nie podobał. Bardzo. Nie graliśmy tak jak zwykle. Byliśmy słabi i mało zdecydowani. Ale i tak... dość miażdżąca porażka trochę nas zaskoczyła, mimo że graliśmy z Juventusem, a nie z jakąś tam inną drużyną. Szkoda, bo mogliśmy pokazać, że Genoa jest silna (teraz zajmuje 7. miejsce w tabeli Serie A - Sport.pl).

Real, który bardzo chciał ściągnąć na Santiago Bernabeu Argentyńczyka z Genui, nie przestaje szaleć na rynku transferowym. W Hiszpanii wiele się mówi o sprowadzeniu do Madrytu takich sław jak Andriej Arszawin, Lukas Podolski, Karim Benzema, czy już bliski przejścia Fernando Crespo, który miałby zastąpić kontuzjowanego Ruuda van Nistelrooya. "Odrzucony przez Jose Mourinho, ale dla rozbitego Realu w sam raz na Ligę Mistrzów" - komentuje "La gazzetta dello Sport".

Articles reprinted in this issue in collaboration with La Gazzetta dello Sport/www.gazzetta.it are copyrighted 2008 by The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. All rights reserved. Artykuły opracowane we współpracy z La Gazzetta dello Sport/www.gazzetta.it Wydawca The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Więcej o: