Walka Gołota - Adamek? "Jeżeli będą dobre pieniądze"

PRZEGLĄD PRASY. Być może dojdzie do polskiego, bokserskiego pojedynku stulecia. Szef Polsatu Zygmunt Solorz jest zainteresowany zorganizowaniem walki Tomasz Adamek - Andrzej Gołota - pisze "Dziennik". - Nie ma problemu. Jeżeli tylko będą dobre pieniądze - mówi Adamek.

Gołota: W trzeciej, czwartej rundzie dorwałbym Austina ?

Tylko Mariola Gołota może uratować polski boks  ?

Po przegranym pojedynku z Austinem wydawało się, że Gołota da już sobie spokój z boksowaniem. Tymczasem promotorzy wciąż są zainteresowani jego osobą. Gołota chciałby rewanżu z Austinem, ale być może dostanie ciekawszą propozycję - walki z Tomaszem Adamkiem.

"Góral" zmierzy się niebawem ze Steve'em Cunninghamem w walce o mistrzostwo świata w wadze junior ciężkiej. Bokser wspominał jednak, że chciałby spróbować sił w bardziej prestiżowej i lepiej opłacanej wadze ciężkiej. jednym z pierwszych pojedynków Adamka może być starcie z Gołotą. - Rozmawiałem z szefem Polsatu. panem Zygmuntem Solorzem. Powiedział, że chciałby zobaczyć moją walkę z Gołotą. Ja na to, że nie ma problemu. Jeżeli tylko będą dobre pieniądze - mówi polski bokser. - Andrzeja znam dobrze. Nie mam żadnych obaw i mogę z nim walczyć. To dobry bokser, ale ja jestem lepszy - podkreśla pretendent do tytułu mistrzowskiego.

Pojedynek chętnie zorganizowałby też Don King, który reprezentuje Gołoty, który kiedyś reprezentował także Adamka. - Żałuję, że sprzedałem Tomka. Chętnie zorganizuję mu kolejny pojedynek - mówi King.

Sylwetka, wywiady, zdjęcia - wszystko o Tomaszu Adamku ?