Fabiański: To co ci młodzi grają, to masakra

PRZEGLĄD PRASY.- Na razie nie zawiedliśmy trenera, więc chyba będzie stawiał na nas dalej. To co grają ci młodzi to masakra. Wilshere ma 16 lat, a już jest na wysokim poziomie. Koledzy wypadli znakomicie, a przecież wszyscy mówią, że to dzieciaki - powiedział w wywiadzie dla ?Przeglądy Sportowego? po wygranej w 1/8 finału Curling Cup Łukasz Fabiański.

Łukasz Fabiański: Satysfakcja jest wielka ?

Zobacz paradę sezonu Fabiańskiego ?

Przez obie części z Wigan spotkania Fabiański nie miał za wiele pracy. Jego koledzy strzelili trzy bramki i było po sprawie. Średnia wieku graczy Arsenalu nie przekroczyła 20 lat (19,27). Dodatkowo w 90. min Fabiański popisał się świetną interwencją.

- Zagrałem na zero, gramy dalej w Pucharze Ligi. Koledzy zagrali znakomicie, a przecież wszyscy mówią, że to dzieciaki. Gdybyście widzieli co na treningach z piłką robi taki Carlos Vela! Inni piłkarze mogą czuć się poniżeni - powiedział Fabiański.

Zawodnikiem spotkania został wybrany 16 - letni Jack Wilshere. W nagrodę dostał...butelkę szampana.

- Ma za mało lat, więc dali tę butelkę mnie. Ale mu oddałem, niech zrobi z tym co chce. Jesteśmy w ćwierćfinale, z tego co wiem zmian w składzie nie będzie - dodał polski bramkarz.

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek ? - reklama