Ekstraklasa i bukmacherzy: Ogromny zarobek na meczach czołówki

Rzadko zdarza się, żeby trzy czołowe zespoły ligowe nie strzeliły goli w jednej kolejce ekstraklasy. Weekendowe mecze stanowiły pole do popisu dla grających u bukmacherów. Najwięksi wizjonerzy sporo na niej zarobią.

Urban: Legii tak przegrywać nie wolno ?

Legia przegrała w Bytomiu po pięknym golu Rafała Grzyba. Wisła męczyła się z ŁKS i mimo olbrzymiej przewagi nie strzeliła gola. Również Polonia Warszawa bezbramkowo zremisowała z Jagiellonią. Gdyby postawić 10 zł na takie wyniki można by było wygrać... ok. 1200 zł.

Kursy zakładów na porażkę Legii w Bytomiu wahały się między 4,5 a 5 do 1. Za podobnie prawdopodobne bukmacherzy uznali remisy w meczach pozostałych drużyn z czołówki. Za obstawienie tylko remisu w meczu Wisła - ŁKS kibice mogli powiększyć sześciokrotnie swój stan posiadania.

Te obliczenia dotyczą tylko sytuacji, w której określamy, który zespół wygra lub czy padnie remis. Gdyby postawić na konkretny wynik, wygrane byłyby nawet kilka razy wyższe. W przypadku mało prawdopodobnych rozstrzygnięć, a takie padły w meczach 12. kolejki, kursy często sięgają 10 do 1 i wyżej. W przypadku trzech meczów przebicie jest olbrzymie. Trzeba tylko wytypować właściwe wyniki...

Ile można było wygrać za postawione 10 zł na remisy Wisły i Polonii oraz porażkę Legii

bwin.com - 1202,85 zł

STS - 1100 zł

bet-at-home.com - 1078,35 zł

gamebookers.com - 1035 zł

Klęska Legii w Bytomiu ?

Więcej o: