Krzynówek w Górniku Zabrze? Pieniądze nie są problemem

PRZEGLĄD PRASY.- Jest taka możliwość, że Krzynówek będzie niebawem zawodnikiem Górnika - twierdzi w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? menadżer piłkarza Adam Mandziara.

Fabiański w PSG już od stycznia? ?

- Tęsknię za Polską. Moja rodzina mieszka w Polsce, córka Wiktoria chodzi tam do szkoły. A i osoba trenera Kasperczaka przyciąga. Zresztą pieniądze nie są żadnym problemem - twierdzi sam piłkarz. Zaraz jednak dodaje: - Wszystko co teraz powiem bez zgody mojego obecnego klubu może być użyte przeciwko mnie. do czerwca przyszłego roku mam ważny kontrakt z Wolfsburgiem i nie mam prawa wypowiadać się na temat ewentualnego transferu.

Według "Przeglądu Sportowego" Krzynówek, który zarabia w Wolfsburgu ok. 1,2 mln euro brutto rocznie, mógłby się zgodzić na znaczną obniżkę zarobków, jeśli jego kontrakt byłby długoterminowy. Krzynówek zdaje sobie bowiem sprawę, że najlepsze lata ma już za sobą i trudno mu będzie znaleźć tak hojnego pracodawcę jakim jest Wolfsburg. Podobno firma Allianz, właściciel Górnika, chce wydać zimą na transfery 2 mln złotych.

Arminia ma kłopoty przez Wichniarka ?

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek ? - reklama

Więcej o: