Piłka nożna . Czwartoligowcyzagrają

2 listopada IV-ligowcy rozegrają XVII kolejkę. Wolne za to będą mieć zawodnicy w II i III lidze.

Piłkarze Rakowa na boisko wybiegną dopiero 8 listopada. W Zielonej Górze zmierzą się z Lechią. Nasz jedyny III-ligowiec Orzeł Babienica również 8 listopada zmierzy się w Katowicach z Rozwojem. Wolnego nie mają za to w IV lidze. Kolejka odbędzie się w niedzielę. O godz. 11 na stadionie przy ul. Sabinowskiej częstochowski Włodar podejmować będzie Źródło Kromołów. Zespół trenera Jacka Macińskiego znajduje się ostatnio w dobrej formie. Wygrał trzy mecze z rzędu i teraz powalczy o podtrzymanie tej serii. Tym bardziej że w następnej kolejce Włodar spotka się w derbach Częstochowy z prowadzącą w tabeli Victorią i o punkty będzie mu bardzo trudno. - Drużyna znajduje się w dobrej formie, jest atmosfera, są zwycięstwa i to wszystko będziemy chcieli podtrzymać - mówi wiceprezes Włodara Edward Flis.

Lider Victoria uda się do Będzina na spotkanie z piątą w tabeli Sarmacją. Częstochowianie lubią ostatnio remisować. Celem wyjazdu jest utrzymanie prowadzenia w tabeli.

MKS Myszków podejmować będzie Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza (godz. 13.30). Wicelider Zieloni Żarki zmierzy się w Zabrzu ze Spartą. Ostatnia Unia Rędziny powalczy w Jaworznie o kolejne punkty z Victorią (12. miejsce). Olimpia Truskolasy udaje się do Rudy Śląskiej na mecz z Sarmacją.