Cierpliwość Jose Mourinho się skończyła - Adriano i Julio Cruz na trybuny

Skończyła się cierpliwość Jose Mourinho. Adriano i Julio Cruz zostali ukarani przez trenera i nie zagrają w najbliższym meczu z Fiorentiną. - Rozmawiałem jasno z bezpośrednio zainteresowanymi, ale też z resztą grupy. Nie może być wątpliwości odnośnie tego, co myślę - mówi Portugalczyk. Z pewnością żadnych wątpliwości nie ma Adriano odesłany do domu kilka minut po przekroczeniu furtki bazy treningowej Interu.

Julio Cruz - najlepszy zapasowy napastnik świata - blog Rafała Steca ?

Adriano i Julio Cruz nie zagrają w meczu przeciwko Fiorentinie. Nie tylko z powodu tego, co wydarzyło się podczas meczu z Genoą czy w nocy poprzedzającej mecz, kiedy to Adriano balował na dyskotece do 4.30 rano. Później Brazylijczyk spóźnił się na trening i Mourinho nie pozwolił mu nawet wejść na boisko.

"The Special One" nie chciał jednak komentować swojego wyboru. Nie chciał też odpowiedzieć na pytanie dlaczego Brazylijczyk nie trenował. - Skąd wiecie, że nie trenował? - rzucił do dziennikarzy. - Powinien to robić od 9 do 10.30. Wszystko ma swoje powody, ale nie komentuję tego - kończy. Mourinho nie chce też komentować kary dla Cruza i słów prezydenta Morattiego, który odcina się od problemów szatni. Pozostaje pytanie: kto pod nieobecność Adriano i Cruza zagra Fiorentiną?

W kadrze znaleźli się Obinna i Balotelli, którzy nie zadowolili trenera w meczu z Genoą. - Rozmawiałem indywidualnie z każdym graczem, ale też z całą grupą - tłumaczy Mourinho. - Rozmawiałem z Mario Balotellim, jednym z tych, którzy w niedzielę mogli wypaść lepiej. To część mojego zawodu - pomagać młodemu graczowi zrozumieć pewne rzeczy. Po to tu jestem. Inaczej jest, kiedy ktoś nie stara się dla drużyny. A jeśli ktoś nie gra dla mojej drużyny, czemu mam go bronić?

Adriano - piłkarz otoczony chciwymi przyjaciółmi ?

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek ? - reklama

Articles reprinted in this issue in collaboration with La Gazzetta dello Sport/www.gazzetta.it are copyrighted 2008 by The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. All rights reserved. Artykuły opracowane we współpracy z La Gazzetta dello Sport/www.gazzetta.it Wydawca The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.