Konta PZPN będą zablokowane

Piłkarski związek ma 18,5 mln zaległości podatkowych. W poniedziałek Urząd Skarbowy zablokuje konta związku - donosi TVN 24.

Janusz W. współpracował z "Fryzjerem" ?

Informacji o zablokowaniu konta PZPN nie chciał komentować rzecznik związku Zbigniew Koźmiński. - Przyjdą papiery, przyjdzie decyzja, gdzie będzie pokazane, gdzie żeśmy nie zapłacili, co nam urząd finansowy zarzuca, to wtedy będziemy komentować - powiedział kandydat na prezesa PZPN, Grzegorz Lato.

Platforma też nie zamierza odpuścić PZPN. - Po zatrzymaniach kilku działaczy w tym tygodniu chcemy zadać cios w samo serce związku - mówił w "Dzienniku" członek zarządu PO.

Główne uderzenie ma nastąpić tuż po zjeździe wyborczym w PZPN, który planowany jest na ostatni dzień października. Na celowniku mają znaleźć się finanse PZPN, czyli około 40 mln zł, którymi co roku dysponują działacze z ul. Miodowej w Warszawie. - Związek zbankrutuje i tak załatwimy tę sprawę - mówi ważny polityk PO. Taki scenariusz potwierdzili również inni posłowie partii Donalda Tuska, także z sejmowej komisji sportu.

Engel wiecznie żywy ?

CZYTAJ TAKŻE

Korupcji w polskim sporcie ciąg dalszy: Janusz W. zatrzymany

Prokuratura krajowa we Wrocławiu postawiła w czwartek 11 zarzutów o charakterze korupcyjnym Januszowi W., byłemu trenerowi piłkarskiej reprezentacji Polski i byłemu posłowi Samoobrony. Co dalej stanie się z W. przeczytasz tutaj ? .

Świt trenera, czyli za co zatrzymano Janusza Wójcika

Janusz Wójcik za kratami. Prokuratura zarzuca mu wręczenie kilkuset tysięcy złotych na kupienie 11 meczów Świtu Nowy Dwór wiosną 2004 roku. Co jeszcze wiadomo w sprawie zatrzymania byłego selekcjonera! ? reprezentacji Polski?

Kręcina usłyszał zarzuty, ale uważa, że jest niewinny

Zdzisław Kręcina, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej, któremu prokuratura stawia zarzut niegospodarności nie przyznaje się do winy. Czy zatem wycofa się z wyścigu o fotel nowego szefa PZPN? Czytaj w artykule Zdzisław Kręcina: Jestem niewinny! ?

Wybierz Sportowe Przeżycie 2008!