Smolarek strzelił pierwszą bramkę dla Boltonu

Ebi zdobył gola w wyjazdowym meczu rezerw Boltonu Wanderers przeciw drugiemu zespołowi Evertonu.

Liga Mistrzów: Saganowski strzelił jednego. Boruc wpuścił trzy ?

Polski napastnik pokonał bramkarza Evertonu w 14 minucie strzałem głową z bliskiej odległości i było to pierwsze celne trafienie w meczu. Smolarek nie mógł zmarnować dobrego, delikatnego podania z prawej strony od Heidara Helgusona (strzelca drugiego gola w meczu) i posłał piłkę w długi róg. Bolton wygrał 3:0.

Smolarek jest wypożyczony do Boltonu na rok z hiszpańskiego Racingu Santander i by zostać w Anglii na dłużej musi potwierdzić swoją przydatność dla zespołu. Na razie rozegrał kilkadziesiąt minut w meczu z Arsenalem i 18 minut z Manchesterem. Później siedział już na ławce rezerwowych. Trener Megson wciąż powtarza, że polski napastnik dostanie czas na aklimatyzację. Szkoleniowcowi Boltonu nie zaimponowała bramka w meczu reprezentacji przeciw Słowacji. Być może większe znaczenie trenera Boltonu będzie mieć gol w rezerwach?

Sosin gra z Interem. Kolejny "polski" gol w LM? ?