Piłka nożna. Czwartoligowe granie

W sobotę (mecz o godz. 11) gracze trenowani przez Jacka Macińskiego postarają się wykorzystać ostatnie niepowodzenia Olimpii i zdobyć trzy punkty.

- Zrobimy wszystko, aby wygrać - mówi wiceprezes Włodara Edward Flis. - Olimpia przegrała w niedzielę u siebie aż 2:6 i postaramy się wykorzystać ich zadyszkę. Graliśmy z nimi w przedsezonowych sparingach. Wtedy zrobili na mnie pozytywne wrażenie. Podobnie było na początku sezonu. Ostatnio im jednak nie idzie. Z pewnością będą chcieli u nas wygrać, ale my mieliśmy ostatnio dobry mecz na wyjeździe i mam nadzieję, że drużyna utrzyma zwycięską formę.

Lider IV ligi - częstochowska Victoria - podejmować będzie przy Krakowskiej Górnika Wesoła.

- Każdego przeciwnika traktujemy tak samo i z każdym chcemy wygrać, bo walczymy o awans - mówi trener Victorii Rafał Kuczera. - Tak też będzie i tym razem.

Wicelider tabeli - Zieloni Żarki - udaje się do Rudy Śląskiej na mecz ze Slavią.

- Chcemy podtrzymać serię zwycięstw i umocnić się w czołówce ligowej tabeli, w której się już znajdujemy - mówi trener Zielonych Janusz Kościelny.

W innych meczach najbliższej kolejki MKS Myszków podejmować będzie ŁTS Łabędy, a Unia Rędziny zagra w Katowicach z Górnikiem MK. Wszystkie pojedynki z wyjątkiem spotkania Włodara z Olimpią zaplanowano na godz. 15.