Sportowy weekend

Co, gdzie i kiedy na sportowych arenach w regionie.

PIŁKA NOŻNA

III LIGA: Korona II Kielce - Neptun Końskie (stadion przy Szczepaniaka), sobota godz. 11, Orlicz Suchedniów - Naprzód Jędrzejów, Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice, Czarni Połaniec - Unia Tarnów - niedziela godz. 15.

IV LIGA: Alit Ożarów - Hetman Włoszczowa, Spartakus Daleszyce - Łysica Bodzentyn - sobota godz. 15, Sparta Dwikozy - Nowiny, Juventa Starachowice - Sparta Kazimierza Wielka, Orlęta Kielce - Heko Czermno - niedziela godz. 11, Piaskowianka Piaski - KSZO II Ostrowiec - niedziela godz. 14, Partyzant Radoszyce - Wisła Sandomierz - niedziela godz. 15, GKS Rudki - OKS Opatów - niedziela godz. 16.

III MUNDIAL BUDOWLANYCH: eliminacje na stadionach przy Ściegiennego w Kielcach (na sztucznej trawie), w Nowinach, Morawicy i Chęcinach, piątek godz. 9, sobota godz. 8, niedziela 9; finał i mecz Reprezentacji Artystów Polski z Gwiazdami Mundialu na głównej płycie na Ściegiennego, niedziela godz. 16.45.

PIŁKA RĘCZNA

I LIGA KOBIET: KSS Kielce - Sośnica Gliwice, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 18.30.

I LIGA MĘŻCZYZN: KSSPR Końskie - Olimpia Piekary Śląskie, hala przy ul. Stoińskiego, sobota godz. 17, Wisła Sandomierz - AZS Politechnika Radomska, hala przy ul. Patkowskiego, sobota godz. 18.

II LIGA MĘŻCZYZN: Polonica Kielce - Vive II Kielce, hala przy ul. Krakowskiej, niedziela godz. 15.

SIATKÓWKA

II LIGA MĘŻCZYZN : Fart Kielce - Błękitni Ropczyce, hala przy ul. Bocznej, sobota godz. 17.

KOSZYKÓWKA

II LIGA MĘŻCZYZN: UMKS Kielce - Alba Chorzów, hala przy ul. Żytniej, sobota godz. 17.30.

LEKKA ATLETYKA

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W WIELOBOJACH - I MEMORIAŁ EDMUNDA SARNY: stadion przy ul. Bocznej, sobota i niedziela godz. 10.30.

BOKS

MIĘDZYOKRĘGOWA LIGA BOKSERSKA: Rushh Kielce - Trade-Olimp Lublin, hala ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, niedziela godz. 11.

III MEMORIAŁ JANA KRÓLA: mecz Star 1926 Malcom Starachowice - Hubal Chlewiska/Broń Radom: hala MCRiW przy Jana Pawła II, sobota godz. 16.

ZAPASY

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZICZEK: hala Gimnazjum przy ul. Łagowskiej 25 w Rakowie, niedziela godz. 11.40.

SPORTY SIŁOWE

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA O PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC: hala Tęczy przy ul. Zagnańskiej w Kielcach, sobota godz. 12.

ŁUCZNICTWO

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY DZIECI I MŁODZIKÓW O ZŁOTY LIŚĆ JESIENI: tory Stelli przy ul. Krakowskiej na Słowiku piątek godz. 11.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH: tory Stelli przy ul. Krakowskiej, sobota i niedziela godz. 8.

TENIS

TENISOWE BABIE LATO ATP: korty na stadionie międzyszkolnym przy ul. Prostej w Kielcach, sobota i niedziela godz. 9.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SKRZATEK: korty Tęczy Społem przy ul. Zagnańskiej w Kielcach, sobota godz. 11.

TENIS STOŁOWY

XVIII MISTRZOSTWA POLSKI NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW OŚWIATY: sala ZS przy ul. Koszarowej i ZSE przy Szkolnej w Staszowie, piątek godz. 16, sobota godz. 19.

BILARD

V ELIMINACJA BILARD SPORT AMATOR CHALLENGE: Kieleckie Centrum Bilardowe przy pl. Moniuszki, niedziela godz. 10.