Liga Red Box: lider wygrywa

Runda jesienna Trójmiejskiej Ligi Piłkarskiej Szóstek Red Box zbliża się do półmetka. Pasjonująca walka trwa zwłaszcza w I lidze

Lider I ligi F.U.H. Maniara bez problemów wygrał kolejny mecz (6:3 z Saur Neptun), ale w ostatniej kolejce najwięcej emocji przyniosły dwa inne spotkania - Interdooru ze Spider Games i Team Europower ze SKOK Rafineria. W tym pierwszym zmierzyły się druga (Interdoor) i trzecia (Spider Games) drużyna tabeli. Do przerwy, po golach Piotra Szajrycha dla Spider Games i Janusza Łazarskiego dla Interdooru, był remis 1:1. W drugiej połowie skuteczniej grali piłkarze Spider Games, którzy strzelili trzy gole. Ich autorami byli Grzegorz Gliszczyński, Bielski i ponownie Szajrych. Interdoor odpowiedział tylko bramką Pawła Piotrowskiego i po porażce 2:4 stracił na rzecz rywala pozycję wicelidera. Mecz Team Europower ze SKOK Rafineria był niezwykle prestiżowy. Po obu stronach roiło się od znanych postaci pomorskiego futbolu. "Dream team" ligi Red Box, czyli SKOK Rafineria, znów stawił się w gwiazdorskim składzie, m.in. z byłymi reprezentantami Polski Jackiem Zielińskim, Radosławem Michalskim i Rafałem Kaczmarczykiem. Właśnie oni przesądzili losy meczu strzelając cztery z pięciu bramek dla swojego zespołu. Ostatnią dołożył najlepszy snajper drużyny Paweł Budziwojski. Team Europower odpowiedział czterema golami (dwa Marcina Dampca, po jednym Grzegorza Motyki i Michała Fedorowicza) i przegrał 4:5.