Sędzia przeprosił Bolton

Arbiter sobotniego spotkania Manchesteru United - Bolton Rob Styles przeprosił Bolton za podyktywanie przeciwko temu zespołowi niesłusznego rzutu karnego. Bolton przegrał 0:2.

W 60. minucie meczu przy stanie 0:0 rajd Cristiano Ronaldo czystym wślizgiem powstrzymał Samuel. Sędzia jednak, ku zdziwieniu obserwatorów, podyktował "jedenastkę", którą na gola zamienił Ronaldo.

- Będę miał ogromny szacunek do sędziego jeżeli poda mi rękę i powie, że popełnił błąd - powiedział po meczu szkoleniowiec gości Gary Megson. Dziś Styles skontaktował się w tej sprawie z klubem.

Sędzia sobotniego meczu nie po raz pierwszy przeprasza za niefortunną decyzję. Już wcześniej w podobnych okolicznościach przepraszał Liverpool za nieprawidłowo podyktowanego karnego w meczu z Chelsea.

Jak podało BBC pechowy sędzia uniknie kary i w następnej kolejce posędziuje w meczu Tottenham - Hull.

W Boltonie występuje polski pomocnik Euzebiusz Smolarek, który z Manchesterem zagrał kilkanaście końcowych minut meczu.