Smolarek po debiucie: Jestem zadowolony, ale może być lepiej

Euzebiusz Smolarek czuje się coraz lepiej Boltonie i jest zadowolony z występu przeciw Arsenalowi - można przeczytać na oficjalnej stronie klubu, choć w ogólnej opinii jego występ w przegranym 1:3 meczu z Arsenalem był co najmniej blady

Smolarek za wolny na Anglię, a brukowiec wypomina trawkę ?

Smolarek po wypożyczeniu z Racingu Santander długo nie pojawiał się w klubie. Najpierw zatrzymały go mecze eliminacji do MŚ oraz problemy rodzinne, z powodu których musiał pojechać do Holandii.

Mimo krótkiego pobytu z ekipą Wanderers zadebiutował już w meczu z Arsenalem. Godzinny występ został przyjęty w angielskiej prasie średnio. Bulwarówki wypomniały nawet sprawę z marihuaną. Ale napastnik reprezentacji Polski nie zamierza się tym przejmować i czuje się w Boltonie dobrze.

- Z każdym dniem jest lepiej i lepiej ponieważ chcę grać z tymi chłopakami, tylko w ten sposób mogę poznać ich styl gry - tłumaczy Smolarek. - Na początku było ciężko, bo nie znałem nikogo, ale koledzy mnie wspierają, więc czuję się zaakceptowany - dodał polski piłkarz, który jest zadowolony z debiutu przeciw Arsenalowi.

- To był mój pierwszy mecz. Przed spotkaniem trenowałem z zespołem zaledwie dwukrotnie. Czułem się jednak dobrze na murawie. Bardzo podobali mi się atmosfera na trybunach. Kibice dopingowali zespół nawet wtedy, kiedy się mu nie wiodło - ocenił Smolarek i dodał: Myślę, że wykonałem swoje zadanie, ale wiem, że mogę dać z siebie więcej i na pewno dam. Zdaję sobie sprawę z tego, że mój występ nie był perfekcyjny, nie popełniłem też błędów, ale to jest normalne, kiedy grasz pierwszy raz.

Smolarek przyznał też, że spotkanie z Arsenalem było ciężkie, ale nie może się doczekać kolejnego występu. - Zobaczymy co wydarzy się w sobotę - kończy polski gracz.

Ale w najbliższej kolejce na pewno łatwo nie będzie. Piłkarze Boltonu jadą do Manchesteru, gdzie zmierzą się z drużyną prowadzoną przez Alexa Fergusona. Początek meczu o godzinie 16:00.

Debiut Smolarka na Z Czuba.tv ?

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek ? - reklama

Więcej o: