Łukasz Sosin zagra w kadrze Beenhakkera?

PRZEGLĄD PRASY. Rozmawiałem z Leo o Łukaszu - ujawnia w ?Przeglądzie Sportowym? prezes PZPN Michał Listkiewicz. Piłkarz ma być powołany na mecz z Czechami

Boniek mówi: Zbigniew Boniek to dobra firma ?

- Rozmawiałem z Leo o Łukaszu. Beenahakker początkowo miał opory, zwracał uwagę na wiek piłkarza. Jednak powiedziałem, że ważne jest tu i teraz. Do hasła o budowie zespołu na Euro 2012 nie przywiązywałbym na razie większej uwagi - mówi Listkiewicz. Sosin miałby pojawić się w kadrze już na mecz z Czechami.

W powołanie do kadry nie wierzy sam Sosin. Nie wierzę, ale po cichu liczę, że ktoś z kadry wciśnie guzik w pilocie od telewizora i zamiast oglądać Chelsea lub Barcelonę spojrzy na mecz Anorthosisu - mówi piłkarz.

Sosin, którego zespół zadebiutuje we wtorek w Lidze Mistrzów, twierdzi, że jego zespół nie znalazł się w tych elitarnych rozgrywkach przez przypadek. - Nikt już nie żartuje z ligi cypryjskiej, a pyta, jak to się stało, że tak się rozwinęła. Teraz ja się śmieję i mówię, że przecież opowiadałem od lat, jak rośnie tu poziom futbolu. To, że Cypr ma zespół w Lidze Mistrzów i dwa w Pucharze UEFA, to nie jest przypadek - mówi.

Kasperczak już w Górniku ?

Powołaj Sosina do własnej drużyny - zagraj i Wygraj Ligę Mistrzów ?

Więcej o: