Prasa: Kadry Leo nie dało się oglądać

Poniedziałkowa prasa po remisie ze Słowenią nie zostawia suchej nitki na Beenhakkerze i jego piłkarzach. Polska zagrała katastrofalnie straciła dwa punkty ze słabym rywalem, co będzie w środę? - zastanawiają się media.

Bezzębni oldboje Beenhakkera ?

Na początek rozgrywek remis, który jest porażką

"Rzeczpospolita" pisze, że eliminacje do MŚ 2010 kadra Beenhakkera zaczęła fatalnie - po zawodnikach było widać, że są bez formy.

Kraksa na proste drodze

"Remis słabej Polski ze słabą Słowenią w stylu, jaki ciężko dało się oglądać. Bez środkowego napastnika drużyna Leo Beenhakkera meczów wygrywać nie będzie. Po meczu kadra została wygwizdana" - czytamy w "Gazecie Wyborczej."

Leo! Czemu nie chcesz wygrywać?

"Przegląd Sportowy" uważa, że Beenhakkerowi brakuje konsekwencji w działaniach i wykonuje coraz mniej przemyślane posunięcia. - "Drużyna wygląda coraz gorzej, gra futbol arachaiczyny, który oglądaliśmy ostatni raz za kadencji Zbigniewa Bońka - trenera" - czytamy.

Leo, coś ty narobił?!

"Super Express" pisze, że nieomylny dotąd Beenhakker popełnia coraz więcej błędów przy powołaniach, które kosztują nas punkty w eliminacjach. "Aż strach pomyśleć, co się stanie, jeśli w środę zagramy równie słabo jak w sobotę.."

Zagraliście jak tchórze!

To tytuł z "Faktu". Dziennik twierdzi, że reprezentacja Polski w starciu ze Słowencami, którzy marzyli o remisie zagrali katastrofalnie. Najgorsze jest jednak to, że wielu piłkarzy nie wiedziało co ma robić na boisku.

Są słabsi niż myśleliśmy

"Spodziewaliśmy się, że może być źle, ale żeby aż tak bardzo?" - pisze "Dziennik". Słoweńcy wywieźli z Wrocławia remis, choć na boisko wychodzili trzęsąc się jak galareta.

Kadra wraca do Wronek bez Pawła Brożka ?